کیک استارتر در صرافی مکسی

کیک استارتر Kickstarter یک ابزار جذاب در اکوسیستم صرافی مکسی Mexc است که به کاربران این صرافی این امکان را می‌دهد تا در فرآیند فهرست‌بندی و حمایت از پروژه‌های مختلف شرکت کنند. این سیستم توسط تیم پروژه در مکسی Mexc مدیریت می‌شود و قبل از آغاز پروژه‌ها و شروع آن‌ها آغاز می‌شود.

در این پلتفرم، کاربران می‌توانند توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند و به پروژه‌هایی که قبلاً توسط تیم پروژه انتخاب شده‌اند، رای دهند. این پروژه‌ها معمولاً پروژه‌های با کیفیت و ارزشمندی هستند که نیاز به حمایت دارند. پس از انجام فرآیند رای‌دهی و رسیدن به تعداد مشخصی از رای‌ها، پروژه شروع به فهرست‌بندی می‌کند.

یکی از مزایای این سیستم ایردراپ‌های توکن رایگان است که به کاربران شرکت‌کننده اهدا می‌شود.

هدف اصلی این سیستم ارتقاء پروژه‌های با کیفیت بالا و همچنین ایجاد مزایای ارزشمندی برای کاربران مکسی Mexc است. این ابزار به عنوان یک مکان ایده‌آل برای کاربران صرافی Mexc برای شناسایی و حمایت از پروژه‌های مختلف در جهان رمزارز طراحی شده و به آنها این امکان را می‌دهد که به شکل مستقیم در جامعه رمزارز شرکت کنند و از مزایا و جوایزی که در آن وجود دارد، بهره‌مند شوند.

به زبان ساده تر به این معناست که در کیک استارتر کاربرایی که مقدار مشخصی توکن MX را در حساب خود داشته باشند می توانند از دو یا چند ارز دیجیتال جدید که در صف لیست شدن در صرافی مکسی هستند به پروژه دلخواه خود رای دهد. پروژه ای که بیشترین رای کاربران را بدست بیاورد در مکسی لیست می­شود و به کسانی که به آن رای داده اند توکن های اختصاصی خود یعنی MX را به صورت ایردراپ و رایگان اهدا می­کند.

برای شرکت در رویداد Kickstarter در MEXC، شما باید حداقل 1000 توکن MX را برای 15 روز متوالی تا روز قبل از تاریخ ثبت نگه دارید. اگر در هر روز از این دوره حداقل مقدار MX شما به زیر 1000 MX برسد، واجد شرایط بود  برای شرکت در رویداد Kickstarter را از دست خواهید داد.

( در مقاله احراز هویت صرافی مکسی میتوانید انواع سطح های احراز هویت و نحوه احراز هویت را مشاهده کنید)

شرکت در Kickstarter

در وب

1.از وب سایت رسمی MEXC دیدن کنید. در بخش اسپات بر روی [Kickstarter] کلیک کنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 13

2. روی رویدادهای [Ongoing] کلیک کنید یا [Quick Commit] را انتخاب کنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 14

3. روی [Commit MX] کلیک کنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 15


4. دستورات موجود در صفحه را دنبال کنید و روی [Commit Now] کلیک کنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 16

5. در این قسمت نیازی به وارد کردن مبلغ نیست. سیستم به طور خودکار MX را با توجه به مقدار موجود در حساب کاربر انجام می دهد. MX فقط برای محاسبه پاداش استفاده می شود و ثابت نمی شود. می توانید در دیگر رویدادهای Kickstarter و Launchpad در همان زمان که در حال انجام هستند شرکت کنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 17


6. دریافت پاداش و شروع به معامله توکن های جدید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 18

در اپلیکیشن

با دنبال کردن این 5 مرحله می توانید در Kickstarter شرکت کنید.

مرحله 1: روی [Kickstarter] ضربه بزنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 19


مرحله 2: روی رویدادهای [Ongoing] کلیک کنید یا [Quick Commit] را انتخاب کنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 20

مرحله 3: روی [Commit MX] ضربه بزنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 21

مرحله 4: در این قسمت نیازی به وارد کردن مبلغ نیست. سیستم به طور خودکار MX را با توجه به مقدار موجود در حساب کاربر انجام می دهد. MX فقط برای محاسبه پاداش استفاده می شود و ثابت نمی شود. می توانید در دیگر رویدادهای Kickstarter و Launchpad در همان زمان که در حال انجام هستند شرکت کنید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 22

مرحله 5: دریافت پاداش و شروع به معامله توکن های جدید.

کیک استارتر
لانچ پد و کیک استارتر در صرافی مکسی Mexc 23

چگونه می‌توان جوایز Kickstarter خود را بررسی کرد؟

برای بررسی جوایز خود، می‌توانید به صفحه رویداد مراجعه کرده و جوایز تخمینی و واقعی خود را بر اساس توکن‌های MX متعهد شده بررسی کنید. همچنین، می‌توانید در بخش جزئیات رویداد – سابقه پاداش جزئیات دقیق‌تری از جوایز دریافتی خود را مشاهده کنید.

لانچ پد Launchpad چیست؟

در زمینه های ارزدیجیتال و پروژه‌های بلاکچینی، شناسایی پروژ‌ه‌های موفق موقع مراحل اولیه استارتاپ خیلی کار دشوار و سختیه. شناسایی زود این پروژه‌های مزایای خیلی خوب و زیادی برای سرمایه‌ گذارا به همراه داره. یکی از جذاب‌ترین ابتکارات صرافی مکسی لانچ پد است.

این قابلیت به معرفی ایردراپ های پروژه‌های مختلف می‌پردازد؛ به‌عبارت‌دیگر ایردراپ های معتبر در این بخش معرفی می‌شود و شما می‌توانید با شرکت در آنها، ارزهای دیجیتال مورد نظرتان را دریافت کنید. به بیان دیگه ای افراد با شرکت در لانچ پدها Launchpad ، میتونن با خرید توکن‌ روی پروژه‌ های نوپا سرمایه‌گذاری بکنند.

این سرمایه‌گذاری، نیاز مالی این پروژه‌ ها رو در مراحل اولیه استارتاپ فراهم میکنه و باعث رشد و توسعه بیشتر میشه. این پلتفرم‌ ها به واسطه عرضه اولیه صرافی یا IEO، باعث جمع‌‌آوری مبالغ کلان و زیادی برای پروژه‌ ها می­شوند. لانچ پد صرافی مکسی یکی از پرطرفدارترین بخش‌های این صرافی محسوب می‌شود.

مزایای لانچ پد Launchpad

یکی از مهمترین مزایای لانچ‌ پد Launchpad برای سرمایه‌گذاران، دسترسی سریع به توکن‌ های مختلف در قیمت خیلی پایین میتوان اشاره کرد. پس از اینکه این توکن ها عمومی می­شوند رشد فوق العاده ای خواهند داشت که باعث چند برابر شدن سرمایه خریداران خواهد شد.

معایب لانچ پد Lauanchpad

یکی از مشکلاتی که در برخی از لانچ پد ها وجود دارد این است که سقف خرید برای سرمایه گذاران وجود ندارد. در اینصورت دارایی افرادی که بیشتر باشد، می­توانند حجم زیادی از دارایی یک پروژه را تهیه و خریداری کنند.

Launchpad چگونه کار می­کند؟

لانچ‌ پد در صرافی مکسی Mexc این امکان را برای خریداران ایجاد میکند که به هزاران پروژه ارزدیجیتالی که آینده روشنی دارند؛ زودتر دسترسی داشته باشند و در قیمت پایین تری توکن این پروژه‌ ها رو تهیه کنند. علاوه بر این به واسطه مکانیزم‌ های جدید به کار رفته در این پلتفرم ها، سرمایه‌ گذاری ایمن و ساده را در لانچ پدها ایجاد کرده است.

نحوه استفاده از لانچ پدها در صرافی مکسی

برای شرکت در رویدادهای Launchpad ، می توانید این مراحل را دنبال کنید:

ایجاد یک حساب کاربری در صرافی مکسی: می توانید برای یک حساب کاربری رایگان در وب سایت یا برنامه آنها ثبت نام کنید.

تأیید کامل KYC: آنها از کاربران می خواهند که تأیید KYC را قبل از شرکت در رویدادهای Launchpad تکمیل کنند. برای تکمیل فرآیند تأیید، باید اطلاعات شخصی و یک شناسه معتبر ارائه دهید.

رویدادهای Launchpad آتی را بررسی کنید: آنها به طور منظم رویدادهای Launchpad را برای پروژه های جدید و آینده میزبانی می کنند. می توانید اطلاعات مربوط به رویدادهای آینده را در صفحه Launchpad در وب سایت آنها بیابید.

خرید MX Token: هنگامی که پروژه ای را که می خواهید در آن شرکت کنید شناسایی کردید، باید حداقل 1000 توکن MX را در طول دوره عکس فوری خریداری یا نگهداری کنید و در طول دوره اشتراک، توکن را متعهد کنید.

به‌دلیل تحریم‌ها و محدودیت‌های بسیار، امکان احراز هویت برای ایرانیان وجود نداشته و باید با انجام برخی اقدامات سخت و گران‌بها احراز هویت را دور بزنید.

محاسبه پاداش :

تخصیص پاداش به نسبت بر اساس مبلغ MX متعهد موثر شما که در جدول زیر نشان داده شده است توزیع می شود:

مقدار متعهدضریب تعهد
1000 ≤ X <30001
3000 ≤ X < 50001.05
5000 ≤ X < 100001.1
10,000 ≤ X < 20,0001.15
20,000 ≤ X < 50,0001.2
50,000 ≤ X < 100,0001.25
100,000 ≤ X < 500,0001.3

مقدار MX متعهد موثر کاربر = مبلغ MX متعهد * ضریب تعهد

برای محاسبه پاداش برای کاربر A:

جوایز کاربر A = (مبلغ MX متعهد موثر کاربر A / کل مبلغ MX متعهد موثر همه کاربران) * مجموع جایزه

هرچه MX بیشتری انجام دهید، پاداش های airdrop بیشتری دریافت می کنید!

جهت ورود و ثبت نام در صرافی مکسی کلیک کنید